0312 429 00 54

Kurumsal

Hakkımızda

Firmamız 2007 yılından bu yana sektörde perakende ve toptan kanal yönetimi, sanal hizmet satışı ve ödeme sistemleri üzerine edindiğimiz tecrübeyle ödeme sistemleri alanında yerimizi almak amacıyla 2014 yılında BURADAÖDE markası ile faaliyetlerine başlamıştır. Faliyetlerinde hukuki ve mali mevzuatlara uygun hizmetler sunmaktadır. Web kanalı, POS kanalı ve Konsept Mağaza kanalı ile müşterilerine ulaşmaktadır.

Türkiye’nin bir çok ilinde faliyet göstermektedir. Müşterilerine ve tüketicilerini koruma esası müşteri memnuniyeti firmamız temel değerlerini oluşturmaktadır. Firma , bayi kanalı ve tüketici memnuniyetini ve güvenliğini bir arada sağlamıştır.

Firmamız her yıl düzenli olmak üzere bağımsız mali denetimlerden ve bilgi sistemleri denetimden geçerek şeffaf yönetim ve hizmet karlarını almıştır. 2015 yılı itibariylede değişen mevzuat çerçevesinde yapılanmasını ve yol haritasını hazırlamış ve sektörde yerini almak için süreçlerini başlatmıştır. Sektörde mevcut ezberleri bozmayı ve ülke çapında kaliteli hizmetle ses getirmeyi planlamaktadır.

Buradaöde olarak, perakende ve hızlı tüketim sektöründeki pazarlama ve müşteri memnuniyeti dengesini, ödeme hizmetlerindeki güçlü iş ortakları ve bilgi sistemlerindeki gücümüzle sentezleyerek yepyeni bakış açıları ve değişik vizyon anlayışları sağlamkta olup bunun sürekli hale dönüştürerek hizmet vermekteyiz

 

 

İŞ ORTAKLARI

YASAL DÜZENLEME

Buradaöde bayi sözleşmelerinde tüm mali soruluklar yerine getirileceği kabul edilir. Hukuki mevzuatlar 6493 sayılı faaliyetimizle ilgili kanunun kabulü ve uygulanması esas alınır. Bayilik sözleşmelerimiz KÜLUKÇİ HUKUK BÜROSU tarafından hazırlanmıştır.