0312 429 00 54

Hizmetler

Farkımız

DEKONT CEPTE

Buradaöde olarak bir ilki gerçekleştirmek üzereyiz işlem noktalarımızdan yapılacak her türlü tahsilat ve diğer işlemlerde tüketiciye sms ulaşacak. BTK nın yapmış olduğu son düzenlemede tüketiciye giden SMS ler yasal dayanak ve delil olarak kabul görmektedir. Bu süreç ile Buradaöde, yaptığı tüm işlemlerde garantör olmayı hedefliyor. Bu projede entegrasyon için TUKCELL ile işbirliği yapılmaktadır . bu servis ödeme hizmeti kullanıcılarına dekont bilgisi ulaştırmak için kullanılmaktadır

 

AKILLI TELEFONUNUZ SİZİ BURADAÖDE’YE GÖTÜRÜR

ÇOK YAKINDA Buradaöde yeni cep uygulaması ile tüketiciye ulaşıyor. Fark yaratmasını planlanan bu projede YANDEX ve APSTORE desteğiyle tüketiciyi uygulama vasıtasıyla en yakın noktaya ulaştıracaktır artık tüketiciler nerde fatura ödeyebilirim yerine uygulama sayesinde en yakın Buradaöde işlem noktasına ulaşacaklardır.

 

BANKA ANLAŞMASI

Tüm tahsilat ve ödeme işlemleri fatura üreten kurumlara aktarılırken anlaşmalı banka altyapısı kullanılarak aktarılmaktadır. Anlaşmalı banka tahsilat sistemi Buradaöde tahsilat sistemiyle senkron çalışmakta olup işlemler gerçek zamanlı yapılmaktadır. Yaşanabilecek tüketici ve abone problemlerinde anlaşmalı banka şubeleride destek vermektedir.

İŞ ORTAKLARI

YASAL DÜZENLEME

Buradaöde bayi sözleşmelerinde tüm mali soruluklar yerine getirileceği kabul edilir. Hukuki mevzuatlar 6493 sayılı faaliyetimizle ilgili kanunun kabulü ve uygulanması esas alınır. Bayilik sözleşmelerimiz KÜLUKÇİ HUKUK BÜROSU tarafından hazırlanmıştır.