0312 429 00 54

Bayilik

Bayilik

KANAL TİPLERİMİZ

Buradaöde tüketicilere ödeme hizmeti ve diğer ürünlerini ulaştırmak için şu anda üç tip bayi (temsilci)Kanalı kullanmaktadır.Bu kanal tiplerinin tamamında anlaşmalı banka, anlaşmalı kurum, kapsamında olup innova altyapısı kullanılmaktadır.

 

web

WEB KANALI :

Platformumuz bir çok hizmet ve ürünü tüketiciye ulaştırmaktadır. Bayilere bir çok esnek alanlar oluşturmaktadır. İşlemlerini raporlayabildikleri bir alan olması yanı sıra tüm finansal işlemleri de buradan takip edebilirler.
Sadece BURADAÖDE ye özel yürüyen bakiye özelliği de bu platformun içinde yer alır. Ne işlem gerçekleşirse gerçekleşsin bayi rahatlıkla önceki ve sonraki bakiye hareketinin kayıtlarına bir tıkla ulaşır.

pos

POS KANALI :

İster nakit olarak istesenizde kredi kartıyla ödeme hizmeti ve diğer ürünlerden faydalanılabilen slip çıktılarının dekont hükmünde sayılabildiği esnek ve efektif bir çözümdür. Pos cihazı ile sanal hizmetlerin ve fatura ödeme işlemlerinin
hedef mecrası FMCG sektörünün güçlü noktalarını da kapsayabilmektedir.

konsept

KONSEPT MAĞAZA :

BURADAÖDE mağazalarıyla kaliteli hizmeti ve müşteri memnuniyetini tüketiciyle buluşturmaktadır. Banka konforunda güvenilir imajıyla hizmet vermeyi hedefleyen mağazalarımızda fatura tahsilatı yanı sıra bir çok bankacılık ürünü , enerji aktivasyonu , bilet satışı
gibi bir çok hizmetinde ürün yelpazesinde bulunması hedeflenmektedir.

*Konforlu bekleme alanları
*Online işlem hizmeti
*Eğitimli uzman personel
*Bölgesel kurum desteği
*Karlılık analizleri

İŞ ORTAKLARI

YASAL DÜZENLEME

Buradaöde bayi sözleşmelerinde tüm mali soruluklar yerine getirileceği kabul edilir. Hukuki mevzuatlar 6493 sayılı faaliyetimizle ilgili kanunun kabulü ve uygulanması esas alınır. Bayilik sözleşmelerimiz KÜLUKÇİ HUKUK BÜROSU tarafından hazırlanmıştır.